Wyróżnione posty

Hodgson: Drużyna musi udowodnić, że Crystal Palace to nie tylko Zaha

09/02/2018

Roy Hodgson stwierdził na konferencji prasowej przed meczem z Evertonem, że przyszła pora na to, żeby pozostali zawodnicy wzięli sprawę w swoje ręce i udowodnili, że Crystal Palace nie jest jednoosobową drużyną.

 źródło: cpfc.co.uk

 

"Nieobecność Wilfa nie wpłynie na mentalność reszty zespołu. To bezsensowne gdybanie." - rozpoczął 70-latek.

 

Hodgson spytany o to jak spogląda na statystyki według, których The Eagles bez Iworyjczyka w składzie nie potrafią wygrać od 2016 roku odpowiedział: "Czasami jestem nimi rozbawiony, czasami zaskoczony, w tym przypadku przerażony. Nie biorę ich jednak na poważnie."

 

"Jego absencja nie ma żadnego znaczenia. W każdym kolejnym meczu wierzymy, że mamy możliwość wygrania go i nic w tej kwestii się nie zmieniło. To pewna anomalia, którą mam nadzieję w najbliższym czasie puścimy w zapomnienie." - dodał.

 

"Wierzymy, że uda nam się jak najszybciej doprowadzić Zahę do pełni sprawności, gdyż po kontuzji Bakary'ego Sako jest on niezwykle istotnym elementem drużyny. Tym bardziej w obliczu tak wielu urazów innych zawodników. To bardzo poważny kryzys. Szczerze mówiąc nie pamiętam, żeby kiedykolwiek w mojej menedżerskiej karierze było tak wielu kontuzjowanych piłkarzy w klubie. Wszyscy czekamy na jego powrót z niecierpliwością." - zakończył Roy.  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.