Wyróżnione posty

Jach bliski powrotu do Polski

30/08/2019

Według informacji portalu Weszło.com, Jarosław Jach lada moment zostanie zaprezentowany jako zawodnik... Rakowa Częstochowa.

Tak, nie musicie przecierać oczu. Dwukrotny reprezentant Polski trafi do beniaminka Ekstraklasy na zasadzie rocznego wypożyczenia i dodatkowo w umowie zostanie zawarta opcja wykupu za okazjonalną kwotę. Rosły stoper negocjował też możliwość wypożyczenia z klubami z zagranicy, ale ostatecznie zdecydował się na powrót do Polski.

 

25-latek trafił na Selhurst Park zimą 2018 roku z Zagłębia Lubin za około 2 miliony funtów. Nie zdołał jednak nigdy zadebiutować w pierwszej drużynie (zagrał jedynie w kilku sparingach). Raz zasiadł na ławce w ligowym meczu przeciwko Manchesterowi United. Ostatni rok spędził również na wypożyczeniach, najpierw w tureckim Rizesporze, natomiast później w Sheriffe Tyraspol z Mołdawii. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.