Wyróżnione posty

McCarthy z powołaniem do reprezentacji Irlandii

29/08/2019

James McCarthy został powołany na najbliższe mecze reprezentacji Irlandii ze Szwajcarią i Bułgarią. 

Pomocnik od niedawna jest zawodnikiem Crystal Palace. 28-latek w letnim oknie transferowym został kupiony z Evertonu za 3 miliony funtów. W tym czasie zdołał zagrać w 2 meczach w Premier League, jednak w obydwu przypadkach wchodził na boisko z ławki rezerwowych i uzbierał tylko 27 minut. Dodatkowo zagrał w spotkaniu II rundy Carabao Cup z Colchester United. 

 

Dla urodzonego w Glasgow (jego dziadek był Irlandczykiem, dlatego James posiada dwa obywatelstwa) piłkarza jest to powrót do kadry po prawie 3 latach. Ostatni raz w narodowych barwach zagrał w październiku 2016 roku. Później był pomijany przez selekcjonera, Martina O'Neilla. Dodatkowo od stycznia 2018 roku doznał koszmarnego złamania nogi i jego rehabilitacja trwała bardzo długo. Teraz nowy trener reprezentacji, Mick McCarthy postanowił dać mu szansę na przypomnienie się irlandzkim kibicom. 

 

Irlandia zmierzy się na Aviva Stadium ze Szwajcarią 5 września w ramach kwalifikacji do EURO 2020, natomiast cztery dni później na tym samym obiekcie towarzysko zagra z Bułgarią.

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.