Wyróżnione posty

CSKA odrzucił ofertę Crystal Palace za Chalova

02/08/2019

Moskiewski klub nie przystał na warunki sprzedaży Fedora Chalova proponowane przez The Eagles - donosi Sky Sports.

 

Z południowego Londynu do stolicy Rosji powędrowała oferta za młodego napastnika opiewająca na 14 milionów funtów. Szefostwo popularnych Koni poinformowało jednak przedstawicieli Palace, że chcą otrzymać za 21-latka prawie dwa razy tyle! Mianowicie około 27,5 miliona brytyjskiej waluty. Dwukrotny reprezentant Rosji znajduje się na szczycie listy życzeń Roya Hodgsona, jeśli chodzi o wzmocnienie pozycji napastnika. Możemy więc spodziewać się, że negocjacje będą trwały dalej, ale wątpliwe, że Crystal Palace zgodzi się na zapłacenie tak dużej kwoty. 

 

Chalov w poprzednim sezonie z 15 golami na koncie został królem strzelców rosyjskiej Premier Ligi. W obecnych rozgrywkach udało mu się już zdobyć 1 bramkę i zanotować 1 asystę w 3 meczach. 

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.