Wyróżnione posty

Kadra na Uhrencup 2019

06/07/2019

Roy Hodgson ogłosił kadrę na towarzyski turniej Uhrencup.

71-latek zaprosił na szwajcarskie tournée aż siedmiu młodzieżowców. Dodatkowo miejsce w kadrze znalazło się dla Alexandra Sørlotha, który powrócił do Crystal Palace z wypożyczenia do KAA Gent. W Szwajcarii nie zobaczymy Wilfrieda Zahy i Cheikhou Kouyate, którzy przebywają ze swoimi reprezentacjami (WKS i Senegal) na Pucharze Narodów Afryki.

 

Bramkarze: Vicente Guaita, Wayne Hennessey

 

Obrońcy: Martin Kelly, Samuel Woods, Joel Ward, Mamadou Sakho, Scott Dann, James Tomkins, Tyrick Mitchell, Nikola Tavares, Patrick van Aanholt

 

Pomocnicy: Jeffrey Schlupp, Max Meyer, Andros Townsend, Nya Kirby, James McArthur, Nya Kirby, Kian Flanagan, Luka Milivojević, Jaïro Riedewald, Luke Dreher

 

Napastnicy: Connor Wickham, Christian Benteke, Alexander Sørloth, James Daly

 

Pierwszy mecz Orłów podczas Uhrencup zostanie rozegrany już 9 lipca o godzinie 20:00 czasu polskiego przeciwko FC Luzern. Kilka dni później zmierzymy się w ramach tego turnieju z BSC Young Boys Berno. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.