Wyróżnione posty

Wan-Bissaka uda się na testy medyczne do Carrington

24/06/2019

Aaron Wan-Bissaka ma zaplanowane badania medyczne przed transferem do Manchesteru United na ten tydzień - donosi Goal. 

Czerwone Diabły w weekend złożyły kolejną ulepszoną ofertę, która ma zagwarantować zarobek dla Crystal Palace w wysokości 55 milionów funtów wliczając w tę kwotę wszystkie dodatki. Warto dodać, że na pewno nie będą to takie kompromitujące władze MU klauzule jak wcześniej - chociażby dodatkowe 15 mln w przypadku wygrania Ligi Mistrzów przez United. Zgodnie z informacjami świetnie poinformowanego w sprawach Orłów dziennikarza The Guardian, Dominica Fifielda na poniedziałkowe popołudnie zaplanowane jest spotkanie między władzami klubów w celu ustalenia ostatnich szczegółów. Jedną z kwestii, która ma być przedyskutowana, to usunięcie zapisu do umowy Wilfrieda Zahy, którego kilka lat temu sprowadziliśmy ponownie na Selhurst Park, zapewniająca Manchesterowi United 15% z kolejnego transferu. Tylko pod tym warunkiem władze Crystal Palace przystaną na odejście Wan-Bissaki. Twarde stanowisko Parisha może podobać się fanom Orłów. 53-latek stara się wycisnąć z tego dealu jak najwięcej. Transfer jest już jednak praktycznie pewny, więc prawy obrońca po powrocie z młodzieżowego EURO, na którym reprezentuje Anglię U21 ma udać się do ośrodka treningowego Red Devils, który znajduje się w Carrington i przejdzie tam szczegółowe testy medyczne przed podpisaniem umowy, która ma związać go z United do czerwca 2024 roku i gwarantować tygodniowe zarobki na poziomie 80 tysięcy brytyjskiej waluty.

 

Wychowanek The Eagles w minionym sezonie Premier League wystąpił w 35 meczach, w których zaliczył 3 asysty. Dołożył do tego 3 spotkania w Pucharze Anglii i jeden występ w Pucharze Ligi Angielskiej.

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.