Wyróżnione posty

Wychowanek za wychowanka. Clyne zastąpi Wan-Bissakę?

21/06/2019

Nathaniel Clyne chce wrócić tego lata do Crystal Palace - poinformował Football Insider. 

Odejście Aarona Wan-Bissaki do Manchesteru United jest już praktycznie przesądzone. Nic więc dziwnego, że pojawiają się doniesienia związane z tym, kto może go zastąpić na Selhurst Park. Według dziennikarza wspomnianego portalu, Wayne'a Veyseya ma nim być prawy obrońca Liverpoolu, Nathaniel Clyne, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Bournemouth. W barwach Wisienek zaliczył 14 występów w Premier League i był zawodnikiem podstawowego składu u Eddiego Howe'a. 14-krotny reprezentant Anglii przekazał ponoć swoim kolegom z Liverpoolu, że chce odejść z klubu i wrócić do swojej macierzystej drużyny, bowiem 28-latek pierwsze kroki w profesjonalnym futbolu stawiał właśnie na SE25. Zanim został sprzedany do Southampton, z którego trafił na Anfield, to uzbierał aż 137 występów w czerwono-niebieskim trykocie i był nawet wybrany na najlepszego zawodnika sezonu 2010/11.

 

Agent piłkarza ma w najbliższym czasie zorganizować spotkanie z władzami The Reds, podczas którego mają omówić kwestię transferu Clyne'a. Liverpoolczycy chcą otrzymać za niego 12 milionów funtów, co wydaje się przystępną ceną jak za zawodnika o takiej renomie. Mimo wszystko ostatnie lata w wykonaniu tego defensora, to pasmo nieszczęść i kontuzji. Oprócz problemów ze zdrowiem nieoficjalnie oberwało mu się także za domniemane przyjmowanie narkotyków, co miały wykazać specjalne testy. Po powrocie z wypożyczenia z Bournemouth będzie dopiero trzecim wyborem Jürgena Kloppa na prawej obronie za Trentem Alexandrem-Arnoldem i wszechstronnym Joe Gomezem. Powrót do domu w takiej sytuacji wydaje się najrozsądniejszym ruchem. W południowym Londynie będzie miał szansę na odbudowanie formy i przede wszystkim szansę powrotu na właściwe tory.

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.