Wyróżnione posty

Oficjalnie: Lumeka trafił do drugiej ligi portugalskiej

21/06/2019

Levi Lumeka podpisał dwuletni kontrakt z Varzim SC - możemy przeczytać na stronie internetowej portugalskiej ekipy. 

20-latek dotychczas regularnie grał tylko w Crystal Palace U23, gdzie w sezonie 2017/18 był czołowym strzelcem z 13 strzelonymi golami w 25 spotkaniach. W pewnym momencie wydawało się, że jego kariera ruszy do przodu, gdy za rządów Franka de Boera otrzymał szansę debiutu w Premier League przeciwko Burnley. Był wtedy nawet bliski strzelenia gola. Później wychowanek Orłów zagrał jeszcze tylko raz w pierwszej drużynie, dokładnie w Carabao Cup przeciwko Birstol City. Po objęciu posady menedżera przez Roya Hodgsona nie potrafił znaleźć uznania w jego oczach i został wypożyczony do Leyton Orient. Nie potrafił tam jednak przebić się do podstawowego składu i zaliczył tylko jeden występ, po czym The Os skrócili jego wypożyczenie. Skrzydłowy przeszedł do portugalskiego drugoligowca na zasadzie wolnego transferu. 

 

Źródło zdjęcia: varzim.pt

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.