Wyróżnione posty

Souare i Sako na wylocie

21/05/2019

Pape Souare oraz Bakary Sako będą musieli rozglądać się za nowym pracodawcą, bo Crystal Palace nie planuje przedłużać z nimi kontraktów - donosi London Evening Standard.

Roy Hodgson robi posezonowe czystki w drużynie i po Julianie Speronim oraz Jasonie Puncheonie przyszła kolej na afrykański duet. Zarówno Souare, jak i malijski skrzydłowy odgrywali w minionym sezonie marginalną rolę w zespole i szkoleniowiec Orłów uznał ich za zbędnych w swojej kadrze. Lewy obrońca w poprzedniej kampanii we wszystkich rozgrywkach uzbierał tylko 4 występy, podobnie jak jego kolega z pomocy. 

 

28-letni Souare przybył do południowego Londynu zimą 2015 roku z Lille za 4 miliony funtów. Był podstawowym defensorem The Eagles aż do momentu udziału w koszmarnym wypadku samochodowym, w którym połamał udo i szczękę. Jego rehabilitacja trwała bardzo długo i po zakończonym leczeniu nie potrafił już wrócić do dawnej formy. Bakary Sako trafił do Palace kilka miesięcy temu na zasadzie wolnego transferu z West Bromwich Albion, ale przed dołączeniem do The Baggies przez trzy lata reprezentował barwy naszego klubu. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.