Wyróżnione posty

Sako: Mam tu niedokończony interes

29/01/2019

Bakary Sako po kilku miesiącach wrócił do Crystal Palace i nie kryje zadowolenia z powrotu do południowego Londynu. 

"Jestem bardzo szczęśliwy, że wróciłem do Crystal Palace. Miałem wrażenie, że mam tu jakiś niedokończony interes, ponieważ naprawdę cieszyłem się z mojego futbolu w tym klubie, ale kilka kontuzji zniweczyło to wszystko." - skwitował na początek 30-latek.

 

19-krotny reprezentant Mali od trzech miesięcy był piłkarzem West Bromwich Albion i zagrał w tym czasie w 5 meczach na zapleczu Premier League, ale rozwiązał umowę za porozumieniem stron, aby ponownie dołączyć do The Eagles. Sako odszedł z Palace latem 2018 roku, gdyż oferta przedłużenia kontraktu ze znaczną obniżką nie usatysfakcjonowała go. Wcześniej przez ponad pół roku rehabilitował się po poważnym urazie stawu skokowego i na The Hawthorns nie potrafił nawiązać do swojej najlepszej formy. Teraz szansę odbudowy chce mu dać Roy Hodgson.

 

"Mam super wspomnienia z gry na Selhurst Park przed naszymi niesamowitymi fanami. Tworzymy świetną grupę chłopaków w drużynie i mamy bardzo doświadczonego menedżera, który wiele mnie nauczył w poprzednim sezonie. Nie mogę się doczekać, aby ponownie nałożyć koszulkę Palace i poczuć zapach murawy SE25." - dodał.

 

Skrzydłowy w czerwono-niebieskiej koszulce przez trzy sezony zagrał dotychczas w 50 spotkaniach, w których strzelił 8 bramek i zanotował 1 kluczowe podanie.

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.