Wyróżnione posty

Palace oferuje noclegi na Selhurst Park dla bezdomnych

18/01/2019

Crystal Palace we współpracy z Croydon Council pomaga bezdomnym w okresie zimowym. 

Przedstawiciele Orłów poinformowali, że jedno z pomieszczeń Selhurst Park zostało przystosowane do standardów noclegowni dla osób bezdomnych w przypadku, gdy temperatura spadnie poniżej 0°C. Dodatkowo pracownicy klubu dostarczą potrzebującym gorący posiłek, śniadanie i środki czystości. W czwartek wieczorem z tej pomocy skorzystało już osiem osób. 

 

"Cieszymy się, że współpracujemy z Croydon Council i ich agencjami partnerskimi, aby zapewnić osobom bezdomnych schronienie w razie poważnej zimy. Klub chce być prawdziwą siłą społeczności z Croydon i cieszymy się, że możemy zrobić wszystko, aby pomóc potrzebującym. Składam ogromne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas, aby to wszystko prawidłowo funkcjonowało, w tym dla pracowników klubu, a także dla Crystal Palace Sainsbury's (popularna sieć sklepów) za darowizny żywności." - powiedział dyrektor generalny The Eagles, Phil Alexander.

 

"Niskie temperatury są szczególnym zagrożeniem dla bezdomnych osób śpiących na zewnątrz i jest to wspaniały gest Crystal Palace, który pomaga nam zmniejszyć to ryzyko. Mam nadzieję, że działania i wsparcie Palace zachęci więcej przedsiębiorstw w Croydon do skontaktowania się i zrobienia wszystkiego, co w naszej mocy, aby pomóc nam w rozwiązaniu problemu bezdomności. Crystal Palace wyznacza standard dla innych klubów w Premier League." - dodała radna Alison Butler.

 

To nie pierwszy raz, gdy Crystal Palace bierze udział w akcji związanej z bezdomnością. W grudniu 2018 roku Christian Benteke oraz Mamadou Sakho odwiedzili Crisis Skylight Centre w Croydon i poświęcili trochę czasu na rozmowę z potrzebującymi. Z kolei w listopadzie ubiegłego roku Roy Hodgson wraz z drużyną gościł w ośrodku treningowym dwóch członków reprezentacji Anglii bezdomnych, która przygotowywała się do Mistrzostw Świata. Dodatkowo otrzymali oni podarki od klubu, w tym odzież sportową i koszulki Palace. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.