Wyróżnione posty

Perri przyleci na testy medyczne

17/01/2019

Lucas Perri do końca tygodnia ma stawić się na badaniach medycznych w południowym Londynie przed finalizacją transferu do Crystal Palace - donosi London Evening Standard. 

Włodarze Orłów uzgodnili już wszystkie warunki transakcji z obecnym klubem pięciokrotnego reprezentanta Brazylii U20, czyli São Paulo. Jedyną rzeczą, która uniemożliwia zaprezentowanie 21-latka jako nowego piłkarza The Eagles jest fakt, że młody golkiper czeka na włoski paszport. Perri w ubiegłym roku dostał włoskie obywatelstwo, ale dopiero teraz załatwia wszystkie sprawy papierkowe, które uproszczą procedurę jego pobytu w Wielkiej Brytanii - będzie traktowany jako gracz nie spoza Europy. Golkiper, który nie zadebiutował jeszcze w dorosłym futbolu (był dotychczas trzecim bramkarzem popularnych Trójkolorowych) zostanie wypożyczony na Selhurst Park do końca sezonu 2018/19 z opcją pierwokupu za około 3 miliony funtów według Sky Sports. Oficjalne ogłoszenie transferu ma nastąpić na początku następnego tygodnia. 

 

Brazylijczyk będzie opcją awaryjną na SE25 z powodu kontuzji Vicente Guaity i Wayne'a Hennesseya - dwóch podstawowych bramkarzy. W sobotę przeciwko Liverpoolowi na Anfield zagra prawie 40-letni weteran Julian Speroni, którego Perri od następnego sezonu ma zastąpić na pozycji trzeciego golkipera Palace. 

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.