Wyróżnione posty

Benteke: Ciężko pracowałem, aby wrócić do gry

14/01/2019

Christian Benteke po ponad 4 miesiącach przerwy spowodowanej operacją kolana w miniony weekend wrócił na boiska Premier League w spotkaniu z Watford (1-2) i był bardzo zadowolony z tego faktu, czemu dał wyraz w pomeczowej wypowiedzi dla Palace TV. 

"Uważam, że kontrolowaliśmy mecz w pierwszej połowie, strzeliliśmy gola w odpowiednim momencie. Mimo tego, że te spotkanie zaczęliśmy dobrze, to później poczuliśmy się zbyt pewnie i daliśmy im zbyt wiele przestrzeni. Watford czekał na nasz błąd, bo tak trzeba nazwać pierwszą straconą bramkę. Nasi rywale po prostu wykorzystali naszą niefrasobliwość, to nie było nic kreatywnego." - skomentował na początek sobotni pojedynek z Szerszeniami.

 

28-latek nie krył radości z powrotu do gry: "Naprawdę miło było wrócić na boisko i grać razem z chłopakami, zwłaszcza, że był to mecz na Selhurst Park. Szkoda tylko, że nie wygraliśmy. Była to jednak długa droga, ciężko pracowałem, aby wrócić do gry i mam nadzieję, że pozostanę w formie zdrowotnej przez długi czas i zdobędę kilka bramek."

 

"Wróciłem we właściwym czasie, ponieważ byliśmy naprawdę solidni przez ostatnie kilka tygodni i mam nadzieję, że teraz pomogę drużynie w regularnym punktowaniu." - zakończył reprezentant Belgii.

 

Urodzony w Kinshasie snajper w trwającym sezonie Premier League zagrał dotychczas w 5 meczach, ale nie zdołał strzelić w nich gola, bądź zanotować asysty.

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.