Wyróżnione posty

Świetny debiut Sørlotha w Gent. Dwa gole Norwega w sparingu (WIDEO)

10/01/2019

Alexander Sørloth strzelił dwie bramki w debiucie dla KAA Gent, do którego niedawno został wypożyczony do końca sezonu.

Ekipa z Gandawy mierzyła się w meczu towarzyskim (4 połowy po 30 minut) z Holstein Kiel i wygrała aż 6-1. 23-latek pierwszego gola zdobył po strzale głową w 29. minucie, natomiast drugie trafienie miało miejsce w 49. minucie, gdy kilka chwil wcześniej nasz napastnik bardzo dobrze zachował się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali.

Pierwsza bramka: link.

Druga bramka: link.

Reprezentant Norwegii w bieżącym sezonie Premier League zagrał w 12 meczach i nie strzelił gola, ani nie zanotował asysty. Na boisku przebywał jednak tylko przez 173 minuty. Po prostu nie cieszył się zaufaniem Roya Hodgsona, u którego pewny plac miał tylko w krajowych pucharach - w Carabao Cup i FA Cup uzbierał łącznie 4 pełne występy i strzelił w nich 1 bramkę oraz zanotował 1 asystę.

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.