Wyróżnione posty

Oficjalnie: Crystal Palace rozwiązał kontrakt z Mutchem

04/01/2019

Jordon Mutch rozwiązał umowę z Crystal Palace za porozumieniem stron - możemy przeczytać na stronie internetowej Orłów.

Pomocnik dołączył do The Eagles w 2015 roku z Queens Park Rangers za prawie 5 milionów funtów. Okazał się jednak wielkim niewypałem, bo przez prawie 3 lata uzbierał ledwie 40 występów w czerwono-niebieskiej koszulce. Nie zdołał strzelić gola, ani zanotować asysty. W marcu ubiegłego roku został on wypożyczony do Vancouver Whitecaps - w Major League Soccer zagrał 18 razy, zdobył 2 bramki i zaliczył 3 asysty, ale kanadyjski klub nie zdecydował się go zatrzymać na stałe. Wcześniej były młodzieżowy reprezentant Anglii przebywał także na krótkim wypożyczeniu w Reading. Zarabiał przeszło 40 tysięcy funtów tygodniowo, więc pozostaje cieszyć się, że klub potrafił z nim dojść do porozumienia w sprawie przedwczesnego zakończenia kontraktu. Według brytyjskich mediów 27-latek trafi prawdopodobnie do Cardiff City, w którym prezentował najlepszą formę w swojej karierze 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.