Wyróżnione posty

Ayew: Czekałem na ten moment

03/01/2019

Jordan Ayew przeciwko Wolverhampton Wanderers (2-0) strzelił swoją debiutancką bramkę w barwach Crystal Palace i był bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. 

"To wielka wygrana, która dobrze zrobi dla naszej pewności siebie po wcześniejszej porażce na Selhurst Park. Ważne dla nas było, żebyśmy zrewanżowali się i poprawili naszą ligową pozycję. Gratuluję wszystkim chłopakom." - rozpoczął napastnik.

 

"Jestem zadowolony z siebie, bo robię to dla mojej rodziny, kibiców Crystal Palace, moich fanów z Ghany i chciałbym podziękować trenerowi za danie mi tej okazji. Czekałem na ten moment. Mamy nowy rok, który oznacza nowe wyzwania i jestem pozytywnie nastawiony do działania. Zdobyliśmy trzy punkty, więc jestem bardzo szczęśliwy." - dodał. 

 

Urodzony w Marsylii gracz potrzebował aż 13 meczów w Premier League, żeby w końcu znaleźć drogę do bramki przeciwnika. Wcześniej na koncie miał tylko 1 asystę przy trafieniu Wilfrieda Zahy w starciu z Huddersfield Town (1-0) we wrześniu ubiegłego roku.

 

"Ważne jest, aby podejmować odpowiedzialność za wynik - strzeliłem gola i zrobiłem to co do mnie należało. Chcę to robić regularnie. Dziękuję Bogu za tę bramkę i obiecuję, że będę dalej ciężko pracował."

 

27-latek zapytany o to, czy ciążyła nad nim dodatkowa presja spowodowana nieskutecznością odpowiedział: "Nie, wcale nie odczuwałem presji. Wiedziałem, że w końcu się przełamię i otrzymywałem wsparcie od wszystkich osób w klubie. Najważniejsza jest praca dla zespołu, aby wygrać i zdobyć punkty, to jest mój główny cel."

 

"Musimy ciągle się doskonalić poprzez ciężką pracę w trakcie treningów i koncentrować się na regularnym zdobywaniu punktów." - zakończył reprezentant Ghany. 

 

Ayew jest wypożyczony ze Swansea City do końca obecnego sezonu. Jeszcze kilka dni temu brytyjskie media donosiły, że Orły zastanawiają się nad skróceniem jego wypożyczenia, ale ta ważna bramka przeciwko Wolves prawdopodobnie przekonała włodarzy The Eagles, żeby dać mu szansę na wykazanie się w dłuższej perspektywie. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.