Wyróżnione posty

Kirby może zostać wypożyczony

02/01/2019

Nya Kirby znajduje się na celowniku wielu klubów z League One oraz Championship - donosi Daily Mail. 

Największe zainteresowanie 18-latkiem wyrażają Blackpool i Charlton Athletic, ale zapytania o możliwość jego wypożyczenia padły także z kilku innych ekip grających na co dzień na drugim i trzecim poziomie rozgrywkowym w Anglii. Dziennikarz South London Press, Sam Smith umieścił jednak na swoim twitterowym koncie zdjęcie (link), na którym nastolatek w asyście klubowego dyrektora ds. rozwoju młodzieży i wypożyczeń, Marka Brighta dyskutuje z asystentem trenera Blackpool. Ten ruch wydaje się chyba najbardziej prawdopodobny ze wszystkich opcji. Pomocnik dołączył do Palace w 2017 roku z akademii Tottenhamu, natomiast w lecie 2018 roku przedłużył umowę z Orłami, która obowiązuje do czerwca 2022 roku. Reprezentant Anglii do lat 19 jest otwarty na czasowe opuszczenie południowego Londynu w celu zbierania cennego doświadczenia w dorosłym futbolu. Dotychczas mistrz świata U17 z 2017 roku z kadrą Anglii grał tylko w drużynie do lat 23, jednak już kilkukrotnie był w kadrze meczowej pierwszego zespołu, zarówno w Premier League, jak i krajowych pucharach. W letnim okresie przygotowawczym zagrał nawet pełne 90 minut w sparingu z FC Helsingør, jednak później musiał udać się na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Synów Albionu. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.