Wyróżnione posty

Wickham: Mam nadzieję, że to początek drogi naprzód

27/12/2018

Connor Wickham w 63. minucie spotkania z Cardiff City (0-0) zmienił Maxa Meyera i tym samym zaliczył drugi występ w tym sezonie Premier League po przeszło 2 latach rehabilitacji spowodowanej zerwaniem więzadeł krzyżowych w kolanie. 

"Mieliśmy 31 strzałów. To dość niewiarygodne, że nie udało nam się zdobyć gola, ale pozytywem jest to, że tworzyliśmy te szanse. Musimy być jednak bardziej skuteczni. Mam nadzieję, że wtedy zaczniemy wspinać się na wyższe miejsca w tabeli i uciekniemy z miejsca, w którym nie powinniśmy być." - rozpoczął napastnik.

 

"Mamy bardzo dobrą drużynę z tyłu, zawodnicy defensywni potrafią rozegrać piłkę oraz walczyć na całym boisku. Z przodu także mamy świetnych zawodników. Możemy być zagrożeniem, ale musimy po prostu zacząć zabijać gry, musimy być bezwzględni wobec przeciwnika." - dodał.

 

25-latek był przekonany, że powinien lepiej zachować się w niektórych sytuacjach i wymaga od siebie lepszej gry: "Miałem wrażenie, że dzisiaj dostanę szansę, więc byłem gotowy. Za każdym razem gdy wychodzę na boisko, chcę pokazać się z jak najlepszej strony i jeśli mogę, to chcę zdobywać gole. W tym meczu powinienem mieć jeden, nawet dwa lub ewentualnie trzy trafienia, jeśli surowo siebie ocenię. Muszę popracować nad wykończeniem na treningach i pokazać to w trakcie meczu."

 

Były młodzieżowy reprezentant Anglii dotychczas zagrał w kilku meczach w drużynie do lat 23 oraz w sparingu z Dulwich Hamlet. Praktycznie w każdym z tych pojedynków strzelał gole.

 

"Występy w pierwszej drużynie to zupełnie inny poziom niż w ekipie U23, więc moja skuteczność i precyzja muszą być dwa razy lepsze, wtedy gole same przyjdą. W końcu po dwóch latach mam nadzieję, że to początek mojej drogi naprzód." - skwitował.

 

Angielski snajper pod koniec wywiadu podziękował fanom za owacje na stojąco, które towarzyszyły jego wejściu na boisko w drugiej części spotkania: "To był miły moment, przyjęcie od fanów było świetne."

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.