Wyróżnione posty

Milivojević: Mamy najlepszych fanów w Premier League

30/11/2018

 

Luka Milivojević w rozmowie z London Evening Standard stwierdził, że Crystal Palace ma najlepszych kibiców w lidze.

"Z mojego punktu widzenia mamy najlepszych fanów. Szczerze mówiąc, grałem na wszystkich stadionach w Premier League i nie twierdzę tak dlatego, że jetem piłkarzem Crystal Palace. Ich doping przez ponad 90 minut jest niesamowity." - skwitował na początku serbski pomocnik.

 

"Jest jeszcze kilka stadionów, na których fani są naprawdę dobrzy, ale nikt nie ma takich jak my, którzy dają nam wsparcie przez 90 minut, a na końcu, nieważne, czy wygramy, zremisujemy lub przegramy, to zawsze będą nas wspierać." - dodał.

 

"Dla mnie osobiście wsparcie kibiców oznacza bardzo wiele, nawet jeśli schodzę z boiska jako pokonany, to oni dają mi wiarę i zachęcają mnie, bym spróbował zrobić coś więcej dla tych ludzi. To jest naprawdę trudne do znalezienia w innych klubach."

 

Kapitan Orłów skierował również słowa uznania w stronę ultrasów Palace, którzy po głośnym bojkocie (szczegóły tutaj) doszli już do porozumienia z szefostwem klubu: "Znam sprawę z Holmesdale Fanatics i wiem, że sytuacja jest bliska rozwiązania. To głównie dzięki fanatykom atmosfera na Selhurst Park jest tak niepowtarzalna." 

 

27-latek w bieżącym sezonie Premier League wystąpił we wszystkich 13 meczach, w których strzelił dwa gole. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.