Wyróżnione posty

Reprezentacyjne Orły: Dwa gole Ayewa

18/11/2018

Jordan Ayew w końcu przełamał się i strzelił swoje pierwsze gole w tym sezonie. Jednak na razie tylko na arenie międzynarodowej.

Napastnik, który jest wypożyczony do Crystal Palace ze Swansea City wrócił do reprezentacji Ghany po prawie roku i od razu pokazał pazur. W eliminacyjnym meczu do Pucharu Narodów Afryki przeciwko Etiopii strzelił dwie bramki i dzięki niemu Black Stars wygrali 2-0. Dodatkowo Ayew został ukarany żółtą kartką w 80. minucie.

27-latek w czerwono-niebieskiej koszulce uzbierał dotychczas 634 minuty w Premier League oraz Carabao Cup i nie zdołał strzelić gola, zaliczył tylko 1 asystę. W reprezentacji Ghany potrzebował 23 minut, żeby dwukrotnie pokonać bramkarza gospodarzy. Liczymy na to, że będzie to pozytywny impuls, który spowoduje odblokowanie się również na ligowych boiskach.

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.