Wyróżnione posty

Kouyaté: Hodgson jest dla mnie wyjątkowym menedżerem

18/11/2018

Cheikhou Kouyaté bardzo ceni sobie współpracę z menedżerem Crystal Palace, Royem Hodgsonem. 

"Dla mnie to niewiarygodne, ponieważ nigdy w życiu nie myślałem, że będę z nim pracował." - rozpoczął były doświadczony pomocnik.

 

"Hodgson jest bardzo dobrym menedżerem, rozmawia z graczami i wie, jak doprowadzić cię do swojego najlepszego poziomu. To jest niesamowite."

 

"Dla mnie jest wyjątkowy, skorzystałem z okazji, aby z nim pracować, ponieważ jest jednym z najlepszych. Każdy o tym wie i ja również się o tym przekonuję." - dodał.

 

Kapitan reprezentacji Senegalu odniósł się także do słabej formy Orłów w ostatnich miesiącach: "Każdy mecz w Premier League jest bardzo trudny. Czasami przed spotkaniem mówisz sobie, że wygramy tę grę, ale po minucie lub dwóch wszystko może się zmienić. Musimy wychodzić na boisko bardziej skupieni, bardziej skoncentrowani i musimy walczyć. Jeśli to wszystko uda nam się połączyć, to w końcu zaczniemy wygrywać."

 

28-latek w bieżącym sezonie Premier League wystąpił w 10 spotkaniach, w których zaliczył 1 asystę. Na murawie przebywał łącznie 555 minut.

 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.