Wyróżnione posty

Kolejna kontuzja Wickhama

03/11/2018

Roy Hodgson na konferencji prasowej przed meczem z Chelsea ujawnił, że Connor Wickham po raz kolejny zaliczy przerwę w treningach, bo nabawił się urazu uda.

Napastnik mniej więcej miesiąc temu wrócił do treningów z drużyną na pełnym obciążeniu. W międzyczasie zagrał 45 minut w sparingu przeciwko Dulwich Hamlet i strzelił nawet gola oraz wszedł w końcówce spotkania z Evertonem. Tym samym wówczas po prawie dwóch latach  od zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie wrócił na boiska Premier League. Wydawało się, że w końcu będzie realną częścią pierwszej drużyny, lecz jego mięsień uda jest na tyle spięty, że uniemożliwia mu bieganie i tym samym normalne treningi. Z tego powodu 25-latek nie zagrał w pucharowym pojedynku z Middlesbrough, choć miał dostać szansę od Hodgsona. Nasz menedżer nie określił daty powrotu snajpera, lecz nie wydaje się, żeby czekała go długa absencja. Mimo wszystko rodzi się pytanie: czy Wickham kiedyś wróci permanentnie do rywalizacji w profesjonalnym futbolu? Z każdym kolejny urazem coraz trudniej być optymistą...

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.