Wyróżnione posty

Oficjalnie: Holmesdale Fanatics wracają na Selhurst Park!

26/09/2018

Crystal Palace za pośrednictwem strony internetowej poinformował, że klub doszedł do porozumienia z Holmesdale Fanatics.

Ultrasi Palace przed startem trwającego sezonu ogłosili, iż zawieszają swoją działalność na czas nieokreślony. Powodem bojkotu było wieloletnie niewywiązywanie się przez władze The Eagles z obietnic, które składano fanatykom. Chodziło konkretnie o umieszczenie ich grupy za bramką na trybunie Holmesdale Road Stand. Dotychczas HF05 byli ściśnięci w rogu, co nie jest spotykane w przypadku fanatycznych ugrupowań na żadnym innym stadionie w Europie. Ich protest spowodował, że na Selhurst Park panowała beznadziejna atmosfera, co przelało szalę goryczy wśród zwykłych kibiców Orłów. Holmesdale Fanatics wraz z kilkoma kibicowskimi grupami (my także zostaliśmy zaproszeni do tej inicjatywy i otrzymaliśmy podziękowania od HF za wsparcie) utworzył stronę wearetheholmesdale.com, na której udostępniono plany reorganizacji grupy i zaproponowano utworzenie wielkiej sekcji dopingującej w trakcie spotkań. Pod planami złożono już ponad 9000 podpisów, co zmusiło zarząd ze Stevem Parishem na czele do podjęcia konkretnych działań. Koniec końców podano sobie ręce i według najnowszych doniesień istnieje spora szansa, że nasi fanatycy wrócą na SE25 już na najbliższe ligowe starcie z Wolverhampton Wanderers. Z kolei od sezonu 2019/20 będziemy mieli przyjemność obserwować i słuchać prawdopodobnie największego "młyna" w historii angielskiej piłki nożnej! 

 

Oficjalne oświadczenie znajdziecie tutaj

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.