Wyróżnione posty

Reddington zastąpił Reida

07/09/2018

Dave Reddington został włączony do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. 34-latek zajął miejsce Stevena Reida, który po roku pracy odszedł z klubu z powodów rodzinnych.

Anglik pierwszy raz na Selhurst Park pojawił się w 2004 roku. Wówczas dołączył do akademii Crystal Palace i pracował z zespołami od U13 do U16. Później przez chwilę był w Watford, ale w 2013 roku wrócił do południowego Londynu. W ostatnich dwóch sezonach był asystentem trenera Orłów do lat 23, Richarda Shawa.

 

"Dave był z nami czternaście lat temu, gdy nasza akademia dopiero nabierała rozpędu i dzisiaj wciąż możemy na niego liczyć. Możliwość pracy pod okiem Roya Hodgsona i Raya Lewingotna jako współpracownika pierwszego zespołu jest naszym wyrazem szacunku wobec jego wysiłku i kolejnym świetnym przykładem możliwości rozwoju, jakie istnieją dla trenerów i zawodników w Palace. Wszyscy życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego nowej roli." - skomentował nominację nowego asystenta Hodgsona prezes The Eagles, Steve Parish.

 

Reddington jako piłkarz grał w takich drużynach jak Stevenage, Billericay Town i Enfield, ale bardzo szybko zdecydował się zakończyć karierę i poświęcił się pracy szkoleniowiej. W międzyczasie w akademii Crystal Palace był trenerem m.in. obecnego zawodnika Chelsea, Victora Mosesa, czy też pomocnika Toulouse, Johna Bostocka. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.