Wyróżnione posty

Oficjalnie: Aveiro podpisał profesjonalny kontrakt

05/09/2018

Brandon Aveiro w obecności dyrektora sportowego Crystal Palace, Dougiego Freedmana parafował pierwszą profesjonalną umowę - możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Orłów. 

Ofensywny pomocnik 3 września świętował swoje 17. urodziny i tym samym The Eagles zgodnie z prawem mogli mu zaoferować podpisanie profesjonalnego kontraktu z czego nasz wychowanek oczywiście skorzystał. Aveiro mimo młodego wieku w trakcie okresu przygotowawczego zadebiutował już w drużynie do lat 23, z kolei w ekipie U18 debiutował mając ledwie 15 lat. W obecnym sezonie najpewniej będzie wędrować między obiema kategoriami wiekowymi w zależności od potrzeb szkoleniowców.  

 

"Cieszę się, że podpisałem swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Crystal Palace. Czuję, że jest to najlepsze miejsce, w którym mogę rozwijać się jako piłkarz oraz kontynuować naukę. Mam nadzieję, że będziemy mieli dobry sezon i naszym celem będzie oczywiście wygranie ligi." - skomentował nastolatek tuż po złożeniu podpisu. 

 

Dyrektor Akademii Crystal Palace, Gary Issott również nie krył swojego zadowolenia z takiego obrotu sprawy: "To wspaniała historia. Brandon trenuje z nami od 8. roku życia. Ma naprawdę spory potencjał jako ofensywny pomocnik, ale świetnie spisuje się także na skrzydle. Udowodnił, że ciężka praca opłaca się, ale dopiero teraz zacznie się okres weryfikacji jego talentu. Życzę mu wszystkiego dobrego."

 

17-latek urodził się w Anglii, ale posiada również portugalskie obywatelstwo. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

 

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.