Wyróżnione posty

Aktualizacja stanu zdrowia Zahy

02/09/2018

Roy Hodgson po meczu z Southampton (0-2) zdradził dlaczego Wilfried Zaha nie zagrał w tym spotkaniu.

"Wilf doznał kontuzji pachwiny w ostatnich minutach piątkowej sesji treningowej. Popołudniu miał przeprowadzone badania i niestety z rana w sobotę otrzymałem informację, że jego występ z Southampton jest niemożliwy." - skwitował 71-latek.

Nasz menedżer dodał, iż ma nadzieję, że skrzydłowy wróci do treningów po przerwie reprezentacyjnej oraz, że będzie zdolny do gry na pojedynek z Huddersfield Town w najbliższej kolejce.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w bieżącym sezonie Premier League wystąpił na razie w 3 meczach, w których strzelił 2 gole.

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz dołożyć cegiełkę do rozwoju Fan Clubu, to możesz nas wesprzeć na: patronite.pl/CPFC_Polska.