Wyróżnione posty

Schlupp: Debiutancki gol wiele dla mnie znaczy

12/08/2018

Jeffrey Schlupp latem został przesunięty przez Roya Hodgsona z pozycji lewego obrońcy do drugiej linii i na razie wychodzi to Ghańczykowi na dobre. W inauguracyjnym meczu z Fulham 25-latek zdobył pierwszego gola w barwach Crystal Palace.

"Każdy mógł zobaczyć, ile ten gol dla mnie znaczył. Moja radość po strzeleniu bramki była ogromna. Długo na niego czekałem i bardzo się cieszę, że wreszcie się przełamałem." - rozpoczął uniwersalny zawodnik.

 

"Świetnie się rozumiemy z Patrickiem van Aanholtem na lewej stronie. W momencie, gdy dostał piłkę miałem z nim kontakt wzrokowy. Pokazałem mu, gdzie chcę dostać futbolówkę i on doskonale ją zagrał. Moja pozycja do strzału nie była łatwa, ale udało się pokonać bramkarza."

 

Mimo zwycięstwa na Craven Cottage urodzony w Niemczech reprezentant Ghany był pod wrażeniem postawy gospodarzy: "Są bardzo dobrym zespołem, który długo utrzymuje się przy piłce, więc przez pierwsze 25 minut mieliśmy z nimi spore problemy. Udało nam się jednak ich później zdetronizować i zdobyć ważną bramkę tuż przed przerwą."

 

Schluppy nie mógł się również nachwalić Aarona Wan-Bissaki, który zaliczył kolejny znakomity występ w czerwono-niebieskiej koszulce: "Wydaje mi się, że z każdym meczem jest coraz lepszy i coraz pewniejszy. Menedżer ma do niego zaufanie i to owocuje. Przeprowadził świetną indywidualną akcję, później idealnie podał do Zahy i Wilf dokończył dzieła."

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.