Wyróżnione posty

Meyer: Atmosfera na Selhurst Park jest niesamowita

05/08/2018

Nowy nabytek Crystal Palace, Max Meyer tuż po podpisaniu kontraktu z naszym klubem udzielił krótkiego wywiadu dla Palace TV, w którym odniósł się do sfery kibicowskiej w południowym Londynie oraz wyraził swoje nadzieje na zbliżający się sezon.

"Czuję się naprawdę dobrze i cieszę się, że mogę tu być. Mam nadzieję, że będę miał dobry sezon." - rozpoczął czterokrotny reprezentant Niemiec.

 

Meyer podpisał z Orłami trzyletni kontrakt. Trafił na SE25 za darmo, gdyż 1 lipca wygasła jego umowa z ekipą z Gelsenkirchen. W międzyczasie był zawieszony w prawach zawodnika po kłótni z dyrektorem sportowym S04, Christianem Heidelem i od kwietnia trenował indywidualnie.

 

"Jestem dumny z powodu podpisania umowy z Crystal Palace. Wierzę w to, iż będę mógł zrobić kolejny krok w mojej karierze. Chcę dać z siebie wszystko i myślę, że możemy mieć dobry sezon - na pewno lepszy niż ostatni."

 

"Grałem w Selhurst Park w poprzednim sezonie. Wówczas byłem jeszcze zawodnikiem Schalke 04 i graliśmy wtedy sparing. Atmosfera na stadionie była idealna i nie mogę się doczekać, aby poczuć atmosferę gry w Premier League." - zakończył 22-latek.

 

Uniwersalny pomocnik w minionym sezonie Bundesligi do momentu zawieszenia uzbierał 24 spotkania. Nie strzelił w nich żadnego gola i nie zanotował asysty. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.