Wyróżnione posty

Yaya Toure w Crystal Palace?!

22/07/2018

W niedzielnym papierowym wydaniu The Sun możemy przeczytać, że Orły planują złożyć ofertę kontraktu dla byłego pomocnika Manchesteru City, Yayi Toure.

35-latek od 1 lipca pozostaje bez klubu po wygaśnięciu umowy z Obywatelami. W barwach City zagrał łącznie w 316 meczach, w których strzelił 79 bramek i zanotował aż 50 asyst. Nie jest tajemnicą, że 97-krotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej ma fatalne relacje z obecnym menedżerem The Citizens, Pepem Guardiolą i od dłuższego czasu był na peryferiach futbolu. W minionym sezonie zagrał już tylko w 10 spotkaniach i zaliczył w nich 2 asysty.

 

Mimo wszystko Toure wciąż jest niesamowicie pożytecznym zawodnikiem z ogromnymi umiejętnościami. I kogoś takiego chce mieć w swojej drużynie Roy Hodgson. Ponoć 71-latka nie odstrasza trudny charakter Iworyjczyka i włodarze Palace zamierzają w najbliższym czasie zaproponować mu ofertę rocznego kontraktu, który będzie mu gwarantować 100 tysięcy funtów tygodniowo. Tym samym Yaya Toure miałby zakończyć karierę na SE25. Co ciekawe kilka miesięcy temu agent piłkarza, Dimitri Seluk stwierdził, że "Yaya z przyjemnością zaakceptuje ofertę rocznej umowy, żeby zostać w Anglii. Jeśli nowy klub nie będzie zadowolony z jego postawy, to będzie mógł płacić mu tylko połowę wynagrodzenia lub anulować umowę natychmiast bez żadnych konsekwencji." Na tę chwilę jedynym rywalem Crystal Palace do podpisania doświadczonego pomocnika jest West Ham United, ale według wspomnianego brukowca to właśnie nasza drużyna jest faworytem.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.