Wyróżnione posty

Lewington: Kirby ma duży potencjał

14/07/2018

Asystent Roya Hodgsona, Ray Lewington po sparingu z FC Helsingør bardzo pozytywnie odniósł się do postawy nastoletniego pomocnika Crystal Palace, Nya Kirby'ego.

"Nya ma duży potencjał. Bardzo przyjemnie się na niego patrzy, gdy ma piłkę przy nodze. To młodzieżowy reprezentant Anglii, który świetnie prosperuje. Prawdopodobnie po raz pierwszy miał okazję poczuć smak dorosłego futbolu, gdzie gra się zdecydowanie szybciej niż w juniorach, ale poradził sobie naprawdę dobrze." - tak Lewington skomentował występ 18-latka.

 

Kirby jako jedyny zawodnik z całej kadry zagrał w meczu towarzyskim z Duńczykami pełne 90 minut. W minionym sezonie mimo, że ledwie osiągnął pełnoletniość był wyróżniającą się postacią w ekipie do lat 23 i był nawet na ławce rezerwowych w spotkaniu z Tottenhamem. Na swoim koncie ma już występy w reprezentacji Anglii U16, U17, a obecnie jest powoływany do kadry do lat 18. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.