Wyróżnione posty

Oficjalnie: Hennessey i Speroni przedłużyli kontrakty!

04/07/2018

Crystal Palace poinformował, że bramkarze Wayne Hennessey oraz Julian Speroni złożyli podpisy pod świeżymi umowami. 

Reprezentant Walii związał się z Orłami kontraktem, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku, natomiast Argentyńczyk parafował roczną prolongatę.

 

Hennessey trafił na Selhurst Park w 2014 roku z Wolverhampton Wanderers. W tym czasie w barwach The Eagles zagrał 106 razy, z czego 29 meczów uzbierał w minionym sezonie. Długo był krytykowany przez kibiców za niepewne interwencje i liczne wpadki, ale w ostatnim czasie 31-latek prezentował bardzo wysoką formę i zdecydowanie zasłużył na nowy kontrakt. 

 

"Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę powierzyć swoją przyszłość dla Crystal Palace. Zawsze mówiłem, jak bardzo lubię grać w piłkę nożną, a sposób, w jaki zakończyliśmy rywalizację w zeszłym sezonie pokazuje, co jesteśmy w stanie osiągnąć jako zespół. Teraz chcę się skoncentrować na przygotowaniach do nowego sezonu i pomagać klubowi awansować na wyższy poziom." - skomentował krótko Walijczyk.

 

Julian Speroni jest w południowym Londynie przeszło 14 lat. Na swoim koncie ma już 403 występy z orzełkiem na piersi i status żywej legendy Palace. Po transferze Vicente Guaity i nowej umowy Hennessey'a pozostanie mu raczej rola trzeciego golkipera. Mimo wszystko 38-latek nie kryje radości z podpisania nowego, rocznego kontraktu: "Jestem tak długo w Crystal Palace, że południowy Londyn stał się moim domem. To dla mnie zaszczyt i przyjemność grać przed naszymi fanami. Miłość i wsparcie, które mi pokazali przez te wszystkie lata, to coś wspaniałego i po prostu nie jestem w stanie im wystarczająco podziękować. Cieszę się, że wciąż mogę być częścią tego klubu."

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.