Wyróżnione posty

Cabaye: Będę tęsknić

04/07/2018

Yohan Cabaye we wtorek podpisał dwuletni kontrakt z Al-Nasr i tym samym po trzech latach spędzonych na SE25 pożegnał się z Crystal Palace. Francuz dodał emocjonalny wpis na Instagramie, w którym pożegnał się z drużyną i kibicami Orłów.

"Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w życie naszej klubowej rodziny. Od pierwszego dnia byliście dla mnie niesamowici i praca z Wami była przyjemnością. Crystal Palace zawsze będzie dla mnie wyjątkowy i nigdy nie zapomnę swojego czasu na Selhurst Park. Ogromne podziękowania należą się także fanom - to, że wciąż jesteśmy w Premier League jest również Waszą zasługą! Po prostu dzięki. Będę tęsknić. Życzę Palace wszystkiego najlepszego w zbliżającym się sezonie. Teraz będę graczem Al-Nasr i jestem podekscytowany, że rozpocznę nowy rozdział w swojej karierze. Nowa koszulka, nowy klub, ale ten sam numer." - tak brzmiał post 32-latka na wyżej wymienionym portalu społecznościowym. 

 

Były reprezentant Francji w koszulce The Eagles zagrał łącznie w 109 meczach, w których strzelił 10 bramek i zanotował 6 asyst. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.