Wyróżnione posty

Oficjalnie: Lista zawodników, którzy odejdą 30 czerwca

08/06/2018

Crystal Palace poinformował, że Chung-yong Lee i Diego Cavalieri wraz z końcem miesiąca pożegnają się z Selhurst Park.

Koreański pomocnik trafił do południowego Londynu z Bolton Wanderers za 1 milion funtów. 29-latek okazał się wielkim niewypałem. Przez 4 lata zagrał w ledwie 50 spotkaniach, strzelił 2 gole i zaliczył tyle samo asyst. Cavalieri przybył na SE25 w marcu jako opcja awaryjna po kontuzji Juliana Speroniego, ale nie zdążył zadebiutować w naszych barwach.

 

Oprócz wspomnianej dwójki z drużyny U23 odeszli Andre Coker, Jacob Berkeley-Agyepong i Victor Fundi, natomiast w ekipie do lat 18 nie zobaczymy już Andrew Demby'ego, Matthew Funnella, Kyle Lyncha, Brandon Oddy'ego, Tariq Ossaia, Will Ozono oraz Jordan Serrato.

 

Profesjonalne umowy z The Eagles podpisali utalentowani młodzieżowcy: Lewis Bryon, James Daly, Joseph Hungbo, a także Oliver Webber.

 

Klub potwierdził również, że Yohan Cabaye, Joel Ward, Julian Speroni i Bakary Sako otrzymali propozycję nowych kontraktów i ich sytuacja powinna być jasna w najbliższym czasie.

 

Na liście zawodników, którzy odchodzą z Palace zabrakło Wayne'a Hennessey'a oraz Martina Kelly'ego, którym 30 czerwca także kończyły się dotychczasowe umowy, więc wszystko wskazuje na to, że mieli oni specjalne klauzule, które automatycznie spowodowały prolongatę - tak przynajmniej wynika z oficjalnych danych Premier League.

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.