Wyróżnione posty

Oficjalnie: Guaita w Crystal Palace!

08/06/2018

Dobiegła końca długa i... nudna saga związana z transferem bramkarza Getafe, Vicente Guaitą. 

Crystal Palace za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformował, iż Hiszpan podpisał 3-letni kontrakt i po wygaśnięciu umowy z klubem z Coliseum Alfonso Pérez dołączy do naszej drużyny 1 lipca. Tym samym definitywnie zakończono ponad półroczne spekulacje, które sugerowały, że 31-latek może jednak zerwać styczniowe porozumienie z Palace i trafić do innego teamu. Media wymieniały Barcelonę, Atletico, czy też Fiorentinę. 

 

Prezes Orłów, Steve Parish kilka chwil po ogłoszeniu transferu udzielił krótkiego wywiadu: "Cieszymy się, że pozyskaliśmy jednego z najlepszych bramkarzy La Liga i pokonaliśmy inne drużyny w rywalizacji o jego podpis. Z niecierpliwością oczekujemy, aż Vicente dołączy do drużyny w czasie okresu przygotowawczego i pomoże nam w osiąganiu sukcesów w Premier League." 

 

Guaita jest wychowankiem Valencii, ale od 2014 roku przywdziewał barwy Getafe. W minionym sezonie zagrał w 34 meczach, w których puścił tylko 28 goli i miał aż 12 czystych kont.

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.