Wyróżnione posty

Crystal Palace postawił cenę zaporową za Zahę

07/06/2018

London Evening Standard donosi, że włodarze The Eagles wycenili Wilfrieda Zahę na 70 milionów funtów i tym samym zakończyli zainteresowanie Tottenhamu, który nie zamierza wydawać aż takiej kwoty na czarnoskórego skrzydłowego.

O tym, że Koguty interesują się reprezentantem Wybrzeża Kości Słoniowej wiadomo od dawna. Na długiej liście chętnych są także Manchester City, Chelsea, Liverpool, Arsenal, czy też Everton, jednak to Spurs byli dotychczas najbardziej konkretni. W ubiegłym roku ich oferta za 25-latka opiewała na nieco ponad... 20 milionów brytyjskiej waluty. Kilka tygodni później Zaha podpisał nową, pięcioletnią umowę z Orłami, która gwarantuje mu tygodniowe zarobki na poziomie 110 tysięcy funtów. Teraz ma być podobnie, gdyż trwają właśnie negocjacje z agentem Iworyjczyka i oczekuje się, że Wilf ponownie parafuje kontrakt na jeszcze lepszych warunkach. Najwyższa gaża w drużynie i oszałamiająca jak na nasz klub kwota odstępnego mają spowodować, że pomocnik zostanie w południowym Londynie na kolejny sezon. Warto przypomnieć, że po zakończeniu sezonu Wilfried Zaha kilkukrotnie przekonywał, że nie chce odchodzić z Crystal Palace, więc pozostaje teraz tylko czekać na oficjalną informację dotyczącą jego świeżej umowy.

 

Wychowanek Palace w minionym sezonie Premier League zagrał w 29 meczach, w których strzelił 9 bramek i zanotował 5 asyst. 

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.