Wyróżnione posty

Optymistyczne wieści ws. nowej umowy Cabaye'a

23/05/2018

London Evening Standard donosi, iż rośnie przekonanie zarządu Crystal Palace, że Yohan Cabaye podpisze nowy kontrakt z klubem.

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że były reprezentant Francji odejdzie do Olympique Marsylia. 32-latek był nawet widziany w towarzystwie przyjaciela na finale Ligi Europy, w którym marsylczycy grali z Atletico Madryt. Okazuje się jednak, że dla doświadczonego pomocnika pieniądze to nie wszystko, bo w przypadku pozostania na Selhurst Park będzie musiał zgodzić się na znaczną obniżkę zarobków. Na starych warunkach Cabaye zarabiał 100 tysięcy funtów tygodniowo i OM przedstawiał mu zbliżone warunki. Nie jest znana długość nowej umowy, ale oczekuje się, że obie strony dojdą do porozumienia w ciągu kilku najbliższych dni. 

 

Yo trafił do południowego Londynu w 2015 roku z Paris Saint-Germain za rekordowe wówczas 10 milionów funtów. Od tego czasu w Premier League w czerwono-niebieskiej koszulce zagrał 96 razy i strzelił 9 bramek.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.