Wyróżnione posty

Hodgson: Chcemy stabilizacji

20/05/2018

Roy Hodgson w jednym z wywiadów podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat letniego okienka transferowego oraz wyraził pewne nadzieje na przyszłość.

"Nie mam wielkiego kontaktu z amerykańskimi właścicielami, ale jestem pewny, że wszyscy chcemy tego samego dla klubu. Crystal Palace musi się ustabilizować i być silniejszym zespołem. Pragnę na tyle wzmocnić drużynę, aby wreszcie uniknąć regularnej walki o utrzymanie." - rozpoczął 70-latek, najstarszy menadżer w Premier League.

 

"Jesteśmy przygotowani na odejście niektórych zawodników, choć wolelibyśmy tego uniknąć. Do swoich macierzystych klubów wrócili Loftus-Cheek i Fosu-Mensah. To dla nas spora strata, bo byli ważnymi członkami pierwszego zespołu." - dodał.

 

Były selekcjoner reprezentacji Anglii odniósł się także do wydarzeń z zimy: "Wszyscy byli rozczarowani styczniowym oknem transferowym. Mam nadzieję, że zarząd wyciągnął z tego wnioski i nie będziemy teraz zwlekać z transferami. Wówczas mieliśmy multum kontuzji, ale żaden z zimowych nabytków nie odegrał tak naprawdę znaczącej roli. Może oprócz Alexandra Sørlotha. Taka sytuacja nie może się powtórzyć."

 

"W drużynie do lat 23 jest również kilku utalentowanych graczy, co pokazał przykład Aarona Wan-Bissaki. Będę przyglądał się młodzieży w okresie przygotowawczym. Na razie zdolny do gry w pierwszym zespole był tylko Aaron." - zakończył.

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.