Wyróżnione posty

Statystyki przedmeczowe vs. Watford

21/04/2018

W 35. kolejce Premier League Orły zagrają na wyjeździe z Watford. Szerszenie na własnym stadionie grają w kratkę, potrafili wygrać u siebie z Chelsea 4:1, ale także kilkukrotnie przegrali z drużynami z okolic strefy spadkowej. Co więcej? Zapraszamy do lektury naszego zbioru statystyk!

W ostatnich pięciu spotkaniach gospodarze trzykrotnie wykorzystali atut własnego boiska (1:0 z Evertonem, 1:0 z West Bromwich oraz 4:1 z Chelsea). Jednak jeśli spojrzymy na wyniki z ostatnich pięciu kolejek to zauważymy, że Watford obecnie przeżywa spory kryzys, gdyż udało im się zdobyć tylko 1 punkt w tych spotkaniach. Zdobyli przy tym 3 bramki, a tracąc aż 13, co daje im średnią 0,6 gola strzelonego i 2,6 straconego na mecz.

 

Z meczu na mecz my kibice z Selhurst Park możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość. Dowodem na to są ostatnie wyniki Palace. W pięciu ostatnich pojedynkach zdobyliśmy 7 oczek, strzelając 9 bramek i tracąc tylko 8, co daje średnią 1,8 gola strzelonego oraz 1,6 straconego na mecz.


Patrząc na rywalizację obu drużyn na papierze ewidentnie górują The Eagles: 2-1, 1-0, 1-1, 1-2, 1-0. To kilka ostatnich pojedynków.

 

Jedną z dróg prowadzących do zwycięstwa może być odcięcie najbardziej efektywnego gracza The Hornets, Abdoulaye Doucouré. Francuz jest kręgosłupem w drużynie gospodarzy, co obrazują jego statystyki: 

 

- najlepszy strzelec drużyny (7 goli)

 

- najwięcej udanych podań (1690)

 

- najwięcej wygranych pojedynków (71)

 

- najwięcej przechwytów (47)

 

Źródło zdjęcia: cpfc.co.uk

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.