Wyróżnione posty

Deadline Day - część 3

31/01/2018

Crystal Palace ma już coraz mniej czasu na przeprowadzenie transferów, ale przynajmniej dwóch nowych zawodników na Selhurst Park, to kwestia dosłownie 1-2 godzin. 

 

- Powrócił temat Bartosza Białkowskiego w Crystal Palace. Kilka dni temu Ipswich Town poinformowało, że Polak zgodził się przedłużyć umowę, ale nigdzie nie widać informacji, że 30-latek ją podpisał. Alan Nixon z The Sun donosi, że sprawa jest otwarta i negocjacje będą trwały do ostatnich minut okienka. (The Sun)

 

- Alexander Sørloth jest już w siedzibie The Eagles. Teraz pora na zdjęcia i parafowanie umowy. (Mark Ritson na Twitterze)

 

- Pomocnik Lille, Ibrahim Amadou udał się pociągiem do Londynu, gdzie podpisze kontrakt z Crystal Palace bądź WHU. Orły są faworytami. (Sky Sports)

 

- Crystal Palace raczej zakończył zainteresowanie usługami Vicente Guaity z Getafe. Żadna ze stron nie naciska już na transfer mimo, że hiszpański klub ma w zanadrzu zastępstwo dla 31-letniego golkipera. (Ed Malyon na Twitterze)

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tomkins wrócił do gry po 5 miesiącach!

23/09/2019

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wszelkie prawa zastrzeżone przez cpfcpolska.com. 2013-2018. Znaki towarowe i logo Crystal Palace oraz logo Fan Clubu są własnością Crystal Palace F.C.