Wyróżnione posty

U23: Watford 1-3 Crystal Palace

29/01/2018

Drużyna Crystal Palace do lat 23 wygrała dzisiaj 3-1 z rówieśnikami z Watford. Orły utrzymały pozycję lidera z niewielką przewagą nad drugim Ipswich Town. Mecz został rozegrany na UCL Sports Ground w małej wsi London Colney.

źródło: cpfc.co.uk

Pierwszy gol dla The Eagles padł w 37. minucie. Z trudnej sytuacji w rogu boiska wybrnął Aaron Wan-Bissaka, który tak wkręcił futbolówkę, że wpadła ona do siatki. Jeszcze przed przerwą na 2-0 strzelił James Daly, który nie miał trudnego zadania, gdyż po kąśliwym uderzeniu Jasona Lokilo bramkarz gospodarzy sparował piłkę wprost pod nogi 18-letniego napastnika i ten z trzech metrów nie dał żadnych szans golkiperowi. Bramkarz Crystal Palace, Dion-Curtis Henry musiał wyjmować futbolówkę z siatki tylko raz, po strzale Jesusa Cruza Cabrery w 49. minucie. Wynik spotkania w 67. minucie ustalił ponownie Daly, który identycznie jak przy pierwszym trafieniu skorzystał z wcześniejszego zagrania belgijskiego pomocnika, Jasona Lokilo.